Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion

Belangrijkste voorzieningen

  • 55 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 5 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid appartementen van 55 m² zijn op 14-minuten loopafstand tot het Plaza Dos de Mayo gelegen en op afstand van 4 km van een top gezinsvriendelijke plek zoals het Zoo Aquarium Madrid. Het appartement is gelegen op 2 km van Atocha treinstation en in de buurt van Gran Via-Callao busstation.

    Het 2-badkamer appartement biedt accommodatie in de wijk Madrid Centrum, op 18 minuten wandelen van het Madrid Río Park. Gasten kunnen een bezoek brengen aan Koninklijk Theater Madrid, op 500 meter afstand, evenals aan de Palacio de Cibeles geplaatst op een klein stukje lopen van Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion appartementen. Het Koninklijk Paleis van Madrid is op 8 minuten wandelafstand van de accommodatie genesteld.

    Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken. Verder is er een douche beschikbaar.

    Deze accommodatie biedt een complete keuken die wordt aangevuld met een ketel en een oven. Het appartement is ook in de buurt van Santo Domingo metrostation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCNT00002809100014156100000000000000000000000000007
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid

    Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken. Verder is er een douche beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid Kamer foto Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid Badkamer foto Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid Zakenleven foto Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid Bedden foto Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid Wastafels foto Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid Bedden foto Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid Voorzieningen foto Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid Bedden foto Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid Wastafels foto Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid Keuken foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 55 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion appartement?
      Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion appartement heeft een oppervlakte van 55 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Waou Plaza De Espana II - Alquiler Corta Duracion Madrid